Služby

morce Ráda pomáhám zvířatům k lepšímu životu. Snažím se, abyste se u mně vy i vaši čtyřnozí kamarádi cítili co nejlépe. Terapii přizpůsobuji individuálním potřebám a možnostem. K dosažení nejlepších možných výsledků kombinuji různé přístupy a metody.

Manuální techniky
Masáže
Dornova metoda
Magnetoterapie
Hydroterapie
Cvičení

K diagnostice a léčbě pohybového systému používáme řadu metod, které se navzájem doplňují. Řada z nich vychází z humánní fyzioterapie, jako například manuální techniky a mobilizace, které se různě kombinují s masáží a strečinkem. Jednou takovou metodou je v poslední době velmi oblíbená a někdy přeceňovaná, Dornova metoda. Další metody ošetření jako např. magnetoterapie nebo hydroterapie, využívají blahodárné účinky elektromagnetického pole nebo vody.

Fyzioterapie je součástí rehabilitace a vychází z poznatků řady oborů jako je např. anatomie, chirurgie, ortopedie nebo biomechanika. U nás poskytujeme odbornou a komplexní péči v oblasti veterinární fyzioterapie.
Základem úspěšné terapie je správná diagnóza. Fyzioterapie plní svůj účel nejlépe tam, kde funguje dobrá komunikace a vzájemný respekt mezi lékařem, fyzioterapeutem a majitelem.