O nás

Repinka

MVDr. Eva Zubalová, CCRP, cert.CAAPR

Odmala mám ráda zvířata. Díky tátovi, který je veterinář, jsme jich doma měli vždycky plno (a to i těch, která si nás našla sama :) ). Už tenkrát jsem věděla, že je to práce, kterou chci dělat. Po pardubickém gymnáziu byla moje další volba jasná.
Vystudovala jsem Fakultu veterinárního lékařství na Veterinární univerzitě v Brně a jako veterinární lékařka se věnovala ošetřování zvířat v ordinacích v Pardubicích a Hradci Králové. Vyzkoušela jsem si i práci učitele na střední škole veterinární v Hradci Králové nebo v mateřské škole v Irsku, kde jsme s rodinou dva roky žili.

Repinka

Po návratu mě zaujala veterinární fyzioterapie. Od té doby se tomuto oboru věnuji naplno. Zkušenosti jsem sbírala na pracovištích v ČR a v zahraničí. Pracovala jsem s hydroterapeutickou vanou, terapeutickým laserem, absolvovala jsem kurzy a semináře různých manuálních technik (včetně Dornovy metody). Jsem certifikovaným členem asociace Asofyrez (Asociace fyzioterapie a rehabilitace zvířat). Úspěšně jsem složila mezinárodní zkoušku a získala titul CCRP (Certified Canine Practicioner, University of Tennessee, Knoxville).

Ve fyzioterapii existuje řada metod, postupů a přístrojů, které mají v rehabilitaci důležitou roli. Za nejdůležitější považuji správné sestavení rehabilitačního plánu a jeho odborné provedení.